دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

قوانین و مقررات

[wpseo_map max_number=”undefined” width=”400″ height=”300″ zoom=”-1″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”1″ show_country=”1″ show_url=”1″ default_show_infowindow=”1″][wpseo_address oneline=”1″ show_state=”0″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”0″ show_email=”1″ show_logo=”1″]
قوانین ومقررات استفاده از سایت فروشگاهی ماه سون

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی ماه سون شامل همه کاربران و مشتریانی که از محتویات و محصولات فروشگاه ماه سون استفاده می کنند می شود و  به معنی توافق کامل شما با ذیل تلقی می گردد:

۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ماه سون بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
۳- استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی [email protected] درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
۴- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ماه سون در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی ماه سون مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت، این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند، بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
۵- فروشگاه اینترنتی ماه سون هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی ماه سون با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
۶- سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی ماه سون مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
۷- ارتباط فروشگاه اینترنتی ماه سون با کاربران از طریق mah7.com و mah7.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
۸- فروشگاه اینترنتی ماه سون به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

۱- از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ماه سون، سایت mah7.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

۲- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی ماه سون درج نموده است.
۳- فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
۴- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود، تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
۵- مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی ماه سون درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
۶- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
۷– خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
۸- خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد، در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

 

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

۱- ارسال سفارشات در محدوده شهرستان قم و منطقه پردیسان از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه اداره پست انجام می شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز شهرستان قم ومنطقه پردیسان)
حمل کلیه سفارشات توسط اداره پست صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی ماه سون هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط اداره پست ندارد.
برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط اداره پست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: newtracking.post.ir که متعلق به اداره پست است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۵۳۲۱۹۳ تماس حاصل فرمایید.
مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به اداره پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور اداره پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ماه سون هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
هزینه حمل در هنگام سفارش کالا بر روی فاکتور شما اعمال می شود ( در برخی از موارد مثل خرید بالای ۵۰ هزارتومان هزینه ارسال رایگان است )و مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ماه سون هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ب) در محدوده شهرستان قم و منطقه پردیسان
حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی ماه سون هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
مدت زمان تحویل محموله ها در همان روز تا قبل از ساعت ۱۸ پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ماه سون هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

 

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)
قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی ماه سون بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)
ب) گارانتی
مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

 

مشتریان گرامی میتوانند در هر ساعت از شبانه روز، نظرات،پیشنهادات و شکایات خود را از طریق بخش ثبت شکایات  به فروشگاه ماه سون اعلام نمایند.

 مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی ماه سون شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت mah7.com می‌باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.